Galeria Instytutu Psychologii

VI Ogólnopolska Konferencja z cyklu „Diagnoza psychologiczna jako przedmiot badania i nauczania”

26/06/2017
czytaj całość

VI Ogólnopolska Konferencja z cyklu „Diagnoza psychologiczna jako przedmiot badania i nauczania” odbyła się w dniach: 23-24.06.2017 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Była to jedyna w skali kraju konferencja poświęcona wyłącznie diagnozowaniu w psychologii, zainicjowana przez Instytut Psychologii UAM w 2011 roku jako cyklicz­ne przedsięwzięcie. Celem tej, jak i poprzednich konferencji było zaproszenie do refleksji i podjęcia dyskusji nad wyzwaniami w obszarze diagnozy psychologicznej oraz wymiana doświadczeń i propozycji odpowiedzi na te wyzwania. W tym roku chcielibyśmy skupić się szczególnie na standardach nauczania psychologicznych metod diagnostycznych, wspólnie przyjrzeć się aktualnie wykorzystywanym narzędziom dydaktycznym oraz poszukać nowych kierunków rozwoju w tym obszarze.

fot. A. Obiała

czytaj całość…

XXVI Kolokwia Psychologiczne Komitetu Psychologii Polskiej Akademii Nauk „Badania psychologiczne relacji mózg – zachowanie”

26/06/2017
czytaj całość

W dniach 19-21 czerwca 2017 roku odbyły się XXVI Kolokwia Psychologiczne Komitetu Psychologii Polskiej Akademii Nauk „Badania psychologiczne relacji mózg – zachowanie”. Organizatorami Kolokwiów był Komitet Psychologii PAN oraz Instytut Psychologii UKW. Nad wydarzeniem patronat honorowy objął Jego Magnificencja Rektor UKW prof. dr hab. Jacek Woźny.

fot. A. Obiała

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Instytut Psychologii
ul. Leopolda Staffa 1, 85 867 Bydgoszcz