XIV Sesja Naukowa Magistrantów Wydziału Psychologii

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy na XIV Sesję Naukową Magistrantów naszego Wydziału. Tradycyjnie Sesja jest punktem inaugurującym Dni Psychologa i odbędzie się 20 maja (poniedziałek) w godz. 9.00-14.30 w sali 302.

Wykład inauguracyjny nt. Emocje i ich wpływ na zachowania żywieniowe wygłosi prof. dr hab. Anna Brytek-Matera, psycholog, terapeuta poznawczo-behawioralny, kierownik Zakładu Psychologii Żywienia, Laboratorium Badań nad Zachowaniami Żywieniowymi - EAT Lab oraz Studiów Podyplomowych Psychodietetyka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Założycielka Centrum Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Katowicach. Wykład będzie transmitowany online poprzez MSTeams (kod zespołu: v5iyqjw).

Kluczowa część Sesji obejmuje wystąpienia Magistrantów, którzy zaprezentują projekty prac dyplomowych. W wyniku pracy Komitetu Naukowego, rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepszy projekt pracy dyplomowej na naszym Wydziale w bieżącym roku akademickim.

Rejestracja udziału czynnego odbywa się poprzez wypełnienie przez Magistranta formularza rejestracyjnego. Formularz będzie aktywny do dnia 6 maja. Warunkiem rejestracji wystąpienia jest uzyskanie akceptacji Opiekuna seminarium magisterskiego.

Zadaniem Magistranta jest:

• Przygotowanie i wygłoszenie krótkiej (maksymalnie 10-minutowej) prezentacji problemu badawczego podjętego w ramach pracy magisterskiej, sposobu weryfikacji problemu oraz uzyskanych (lub oczekiwanych) rezultatów badawczych;
  • Udzielenie odpowiedzi na pytania sformułowane przez członków Komitetu Naukowego w ramach dyskusji nad problemem.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wysłuchania ciekawych treści oraz udziału w dyskusji. Szczególnie zachęcamy do przybycia studentów, dla których jest to okazja do zapoznania się ze specyfiką przygotowywania badań w ramach pracy dyplomowej.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Z serdecznymi pozdrowieniami i nadzieją na spotkanie,