Zaproszenie na XIV Sesję Naukową Magistrantów Wydziału Psychologii

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy na XIV Sesję Naukową Magistrantów naszego Wydziału. Tradycyjnie Sesja jest punktem inaugurującym tegoroczne Dni Psychologa i odbędzie się 20 maja (poniedziałek) w godz. 9.00-12.30 w sali 302.

Wykład inauguracyjny nt. Emocje i ich wpływ na zachowania żywieniowe wygłosi prof. dr hab. Anna Brytek-Matera z Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykład będzie transmitowany online poprzez MSTeams v5iyqjw.

Kluczowa część Sesji obejmuje wystąpienia Magistrantów, którzy zaprezentują projekty prac dyplomowych. W wyniku pracy Komitetu Naukowego rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepszy projekt pracy dyplomowej w naszym Wydziale w bieżącym roku akademickim.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wysłuchania ciekawych treści oraz udziału w dyskusji. W trakcie Dni Psychologa obowiązują tzw. godziny dyrektorskie, zatem szczególnie zachęcamy do przybycia studentów, dla których jest to okazja do zapoznania się ze specyfiką przygotowywania badań w ramach pracy dyplomowej.

W załączeniu znajduje się program Sesji i informacja o tegorocznym Gościu.

Z serdecznymi pozdrowieniami i nadzieją na spotkanie,
prof. dr hab. Janusz Trempała - przewodniczący Komitetu Naukowego
dr Magdalena Miotk-Mrozowska - przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego