Pierwsze Postępowanie Habilitacyjne na Wydziale Psychologii UKW

Z radością informujemy, że na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego odbyło się historyczne pierwsze postępowanie habilitacyjne, które zakończyło się sukcesem dr hab. Alicji Maliny, prof. uczelni.

Dr hab. Alicja Malina jest absolwentką kierunku psychologia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. To osoba ambitna, młoda oraz niezwykle zaangażowana w tematykę wspomaganego rozrodu, w tym metody in vitro. Jej prace naukowe koncentrują się na psychologicznych aspektach procesów reprodukcyjnych, a także na wsparciu emocjonalnym dla par starających się o dziecko. Przewód habilitacyjny dr hab. Alicji Maliny stanowi ważny krok w rozwoju Wydziału Psychologii UKW.  Jej osiągnięcia są dowodem na to, że młoda kadra akademicka ma do zaoferowania wiele wartościowych inicjatyw badawczych i społecznych.

Serdecznie gratulujemy dr hab. Alicji Malinie, prof. uczelni i życzymy dalszych sukcesów w jej karierze naukowej!