Wydział Psychologii

Przesunięcie terminu IV Konferencji Psychologii Pozytywnej pt.: ,,Współczesne wyzwania dla psychologii pozytywnej”

Przesunięcie terminu IV Konferencji Psychologii Pozytywnej pt.: ,,Współczesne wyzwania dla psychologii pozytywnej”

Szanowni Państwo,
z uwagi na sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, konferencja nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. O nowym terminie będziemy informować na stronie internetowej Wydziału oraz komunikatach przesyłanych e-mail do jednostek. Proszę śledzić również stronę internetową: https://kpp2020.ukw.edu.pl

Z wyrazami szacunku,
Komitet Organizacyjny
IV Konferencji Psychologii Pozytywnej

W dniach 12-14 czerwca 2020 r. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Polskie Towarzystwo Psychologii Pozytywnej zapraszają do udziału w IV Konferencji Psychologii Pozytywnej pt.: ,,Współczesne wyzwania dla psychologii pozytywnej”.

Psychologia pozytywna jest obszarem badań naukowych oraz praktyki psychologicznej, który służy budowaniu dobrego życia, radosnego i pełnego pasji, życia w zdrowiu i w serdecznych relacjach z innymi. Wspiera odkrywanie ważnych celów życiowych człowieka i doświadczania sukcesów.

Celem konferencji jest propagowanie idei psychologii pozytywnej, dzielenie się najnowszymi odkryciami badawczymi oraz technikami wspierania klientów w praktyce psychologicznej. Konferencja ma łączyć naukę i praktykę psychologiczną, co pozwoli na poznanie aktualnych osiągnięć teoretycznych z psychologii pozytywnej oraz ich wykorzystanie w budowaniu skutecznych technik pomocy psychologicznej.

Wobec tego zapraszamy do dzielenia się swoimi odkryciami z tej dziedziny zarówno akademików, jak i praktyków.

Gośćmi specjalnymi będą Profesor Robert J. Vallerand z Uniwersytetu Québec w Montrealu, który podejmie kwestię pasji w psychologii pozytywnej oraz Profesor Moïra Mikolajczak z Uniwersytetu w Louvain, która, z punktu widzenia psychologii pozytywnej, opowie o wypaleniu rodziców.  

Szczegóły dotyczące konferencji można odnaleźć pod adresem: kpp2020.ukw.edu.pl