Wydział Psychologii

Weź udział w badaniu zachowań zdrowotnych wobec koronawirusa! Weź udział w badaniu zachowań zdrowotnych wobec koronawirusa!

Weź udział w badaniu zachowań zdrowotnych wobec koronawirusa!

Szanowni Państwo,

jesteśmy zespołem badawczym, w skład którego wchodzą naukowcy pracujący na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu. Chcielibyśmy zaprosić osoby, które ukończyły 18 rok życia do udziału w badaniu, dotyczącym obecnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Częste mycie rąk, unikanie dotykania oczu, nosa i ust, czy regularne dezynfekowanie powierzchni dotykowych to czynności, które mogą pomóc nam wszystkim w ograniczeniu rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa. Dzięki informacjom od Państwa będziemy mogli sprawdzić nasilenie powyższych zachowań oraz tworzyć programy edukacyjne mające na celu przestrzeganie zaleceń medycznych.

Badanie jest anonimowe, przystąpienie do udziału w badaniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie uzyskanych od Państwa informacji. Zostaną one wykorzystane jedynie do celów naukowych. Czas trwania badania to około 15 minut, a dane od Państwa będą przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem. Uczestnictwo w badaniu jest dobrowolne i można z niego zrezygnować w dowolnym momencie jego trwania.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z załączonymi instrukcjami.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z dr. Jarosławem Ocalewskim: prewencja.covid@gmail.com

Link do badania: kliknij

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!